Увага! Діти на дорозі!

09.06.2021


З 08 до 30 червня на території Донецькій області проводиться акція «Увага! Діти на дорозі!». Метою даної акції є збереження життя і здоров’я громадян, зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму та важкості наслідків аварійності, зокрема за участю пішоходів.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції Дружківки звертають увагу водіїв на те, що наразі тривають літні канікули і діти проводять на вулиці більшу частину дня, іноді без нагляду дорослих. У зв’язку з цим поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями, дітьми і пішоходами та в котрий раз нагадують бути обережними та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

З початку року в Дружківці зареєстровано 31 дорожньо-транспортні пригоди, 2 з яких за участю дітей.

Водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож, будьте уважними та обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, місць відпочинку, де найбільша ймовірність раптової появи дітей на дорозі.

Шановні батьки! Пам’ятайте, що найкращий приклад для дітей – поведінка дорослих. Нагадайте дітям, що вони повинні рухатися тротуарами, пішохідними доріжками, переходити проїзну частину тільки у встановлених місцях, в автомобілі знаходитись на задньому пасажирському сидінні або у спеціальних кріслах. Крім того, поясніть маленьким учасникам дорожнього руху, що до 14 років заборонено їздити на велосипедах проїзною частиною дороги.

Пам’ятайте! Порушник Правил дорожнього руху не тільки наражає на небезпеку себе, а й ставить під загрозу життя інших людей.

Краматорське районне управління поліції

в Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета