Начальник Краматорського райуправління поліції привітав Ліговців з закінченням навчального року

09.06.2021


Станіслав Загурський подякував хлопцям та дівчатам, які є учасниками Краматорської ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»  за активну позицію, допомогу поліції та привітав з закінченням навчального року.

«Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» об’єднала в собі хлопців та дівчат з різних шкіл, з різними захопленнями, але з однією метою – брати участь у суспільному житті міста, реалізовувати проекти, які підвищать правосвідомість людей і звісно, допомагати поліції.

Ліговці - це молоді патріотичні люди, які мають активну життєву позицію та втілюють її у життя.

Сьогодні у Краматорському РУП зібралися учасники ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» з 15 та 17 шкіл. Очільник поліції та його заступник привітали дітей з закінченням навчального року та вручили ліговцям та керівникам організації грамоти за плідну співпрацю та активну громадянську позицію.

- Закінчився черговий навчальний рік і деякі з вас вже крокують в новий, доросліший, етап свого життя. Я щиро дякую вам усім за співпрацю, за ваше бажання бути активними. Громадська організація «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Ми з вами команда тому поліцейські усіляко сприятимуть розвитку та реалізації ваших нових звершень та проектів, - сказав виконуючий обов’язки начальника Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Станіслав Загурський.  

Краматорські ліговці допомагають поліцейським у здійсненні превентивної роботи: беруть участь у рейдах, спільно з поліцейськими проводять виховні години та спілкуються у навчальних закладах міста з підлітками, пропагують серед населення здоровий спосіб життя. Також діти проводять цікаві заходи - як для молоді, так й для всіх інших мешканців міста.

Після урочистої частини діти у невимушеній обстановці поспілкувалися з керівником управлянні поліції.   

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета