Поліцейський офіцер громади викрив хлопця, який обікрав свою сусідку

08.06.2021


На протязі двох днів поліцейський офіцер Олександрівської ОТГ викрив 17-річного хлопця, ймовірно причетного до викрадення грошей. За фактом крадіжки триває досудове розслідування.

5 червня 2021 року но відділення поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області  звернулася мешканка села Некременне.

Заявителька розповіла, що  того ж дня вона з чоловіком закрила будинок та поїхала у справах. Повернувшись через півтори години звернула увагу, що собака, який був зачинений в будинку бігає на вулиці. Слідів зламу дверей не було, вікна залишилися зачиненими.

Коли жінка зайшла в будинок, одразу перевірила наявність грошових збережень, але з двох однотисячних купюр, вона виявила лише одну.

Поліцейський офіцер громади Роман Воронцов встановив особу ймовірного крадія. 17-річний хлопець мешкає по сусідству з потерпілою. Крім того він розповів, що проник в її будинок шляхом підбору ключа, який і мав при собі разом з купюрою номіналом одна тисяча гривень.

Наразі за даним фактом під процесуальним керівництвом прокуратури проводиться досудове розслідування за ч. 3 ст. 185 КК України.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета