Правоохоронці що несуть службу в Ясинуватському районі, задокументували факт незаконного зберігання мисливської нарізної гвинтівки

28.06.2016


Зведений  загін поліції Краматорської зони обслуговування, що несуть службу в Ясинуватському районі, під час відпрацювання селища Орлівка у 40-річного місцевого мешканця задокументували факт незаконного зберігання зброї, який не дотримався вимог правил її перереєстрації.

В ході відпрацювання селища Орлівка Ясинуватського району, поліцейські завітали до оселі 40-річного місцевого мешканця, щоб перевірити місцезнаходження та правила зберігання зареєстрованої у нього зброї.

Саме під час перевірки документів виявилось, що чоловік зберігає мисливську нарізну гвинтівку, незаконно. Він вчасно не надав відповідні документи до дозвільної системи на її перереєстрацію, чим порушив  Закон.

Наразі зброю вилучено. Даний факт зареєстровано до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю бойовими припасами та вибуховими пристроями) Кримінального кодексу України. Проводиться подальша перевірка.

Дружківське відділення поліції

Краматорського ВП ГУНП України в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета