Поліцейські Краматорська задокументували незаконну діяльність грального закладу

13.01.2021


Вчора під час проведення обшуку поліцейські вилучили 21 комп’ютер, чорнову документацію, маршрутизатори – все, що підтверджує незаконне ведення грального бізнесу. Наразі під процесуальним керівництвом прокуратури триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 203-2 КК України «Зайняття гральним бізнесом».

Водночас поліцейські продовжують відпрацьовувати інформацію, яка надходить від інших правоохоронних органів та громадян про гральні заклади, що незаконно здійснюють свою діяльність.

Так до Краматорського відділу поліції від громадян надійшла інформація про те, що у приміщенні по бульвару Краматорському функціонує гральний зал.

Після перевірки оперативники відділу кримінальної поліції Краматорська встановили, що гральний заклад не мав будь-яких вивісок та працював з методом конспірації. Двері закладу відчиняли лише за попереднім дзвінком.

Під час проведення санкціонованого обшуку у приміщенні грального закладу поліцейськими виявлено техніку, яка використовувалась для надання послуг, а саме 21 системний блок, 21 монітор, чорнові записи  та інше майно, яке використовувалось для організації та ведення грального бізнесу.

Наразі правоохоронці встановлюють особи організаторів незаконного грального закладу.

За даним фактом триває досудове розслідування за ч. 1. ст. 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом», організаторам закладів загрожує покарання у вигляді штрафу у розмірі до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів для незаконної діяльності.

Виявлену техніку вилучено для подальшого проведення експертизи.

Поліцейські звертаються до всіх громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета