Поліцейські попереджають про відповідальність за порушення правил продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв

13.01.2021


У Краматорську з початку року до адміністративної відповідальності притягнуто трьох суб’єктів господарювання за продаж спиртних напоїв в нічний час. Їм загрожує накладення штрафу від 6 800 до 13 600 гривень.

Нагадаємо, що з метою попередження правопорушень вчинених на території міста у стані алкогольного сп’яніння, в тому числі серед неповнолітніх 30 січня 2019 року прийнято рішення Краматорської міської ради № 49/VII-18 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Краматорська у визначений час доби».

Згідно цього рішення заборонений продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Краматорська з 23-00 до 08-00 години щодня.

Поліцейські звертають увагу, що за порушення цього рішення передбачена адміністративна відповідальність за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від 6 800 до 13 600 гривень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета