Поліцейські Дружківки перевіряють суб’єкти господарювання щодо дотримання «карантину вихідного дня» (ФОТО)

21.11.2020


Під час заходів,  рейдові групи перевіряли, чи виконуються  карантинні заходи торгово-розважальними центрами, перевізниками, кафе, салонами краси та іншими установами, яким відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  заборонено працювати в суботу та неділю.

Нагадаємо, згідно постанови Кабінету міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 на території України діють нові карантинні обмеження, у тому числі запроваджено «карантин вихідного дня»: в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р.

Поліцейські проводили профілактичну роботу, під час якої інформували громадян про необхідність дотримання карантинних заходів. Під час виявлення порушень встановлених карантинних обмежень підприємців притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 поліція закликає громадян та суб’єктів господарювання не порушувати закон, не піддавати себе та інших людей ризику захворювання і нагадуємо, що недотримання карантинних правил тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність, згідно ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. 

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета