Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Дружківки навчають школярів, як стати видимими на дорозі (ФОТО)

19.11.2020


Помітність на дорозі у темний час доби – основа безпеки пішоходів та водіїв двоколісного транспорту. Під час превентивних заходів поліцейські нагадують школярам про правила дорожнього руху та дарують світловідбиваючі браслети. Вони допоможуть зберегти життя дітей на дорозі у темну пору доби.

Профілактичні заходи "Будь видимим на дорозі" проводяться в рамках реалізації спільного з Благодійним фондом «Слов’янське серце» проєкту «Донеччина – згуртована та безпечна» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Мета цієї профілактики – збереження життя дітей, зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму.

Сьогодні працівники сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції завітали до школярів навчально-виховного комплексу № 3, щоб провести з дітьми вікторину, щодо вивчення та закріплення отриманих знань правил дорожнього руху. Також нагадали про важливість дотримання безпечної поведінки на дорозі, а на завершення зустрічі поліцейська СРПП Ксенія Луньова подарувала дітям корисні світловідбиваючі браслети.

Варто зазначити, що використання світло відбиваючих елементів на одязі чи рюкзаку збільшать зону видимості пішохода до 150 метрів і захистять від наїзду.

За статистикою з початку року в Дружківці сталося 52 ДТП, з них 21 – з постраждалими, двоє з яких діти.

«Маємо надію, що такі зустрічі принесуть необхідні знання і уміння, аби діти відчували себе безпечно на проїжджій частині дороги, знали основні Правила дорожнього руху та навчали інших», - зазначає сержант поліції Ксенія Луньова.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета