Поліцейські Дружківки притягли до відповідальності молоду маму, яка перешкоджала лікуванню дитини

12.11.2020


Опинившись в дитячому інфекційному відділенні з однорічним сином, 18-річна мати не допускала медиків до лікування її дитини, відмовляючись від будь-яких процедур та жарознижувального.

До поліції Дружківки надійшло повідомлення з дитячої інфекційної лікарні про те, що одна з матусь відмовляється від лікування власної дитини.

Виявилось, що молодій матусі лише 18 років та окрім однорічного сина у неї ще є немовля, яких вона виховує сама. Через складні життєві обставини, служба у справах дітей міста Слов’янська, де вона мешкала, влаштували її з дітьми до Донецького обласного центру матері і дитини, що розташований у Дружківці.

Коли найстарший хлопчик захворів мати з дітьми помістили до медичної установи на лікування. Проте розпочати процес самого лікування, молода жінка не дозволяла. Вона відмовлялась від проведення всіляких процедур, прийому пігулок та жарознижувального. Ні на які поступки заради здоров’я дитини була не готова. Аби не допустити ускладнення стану малечі медпрацівники були вимушені просити допомоги у правоохоронців.

Інспектор ювенальної превенції Дружківського відділення поліції Олег Пірожок провів з матір’ю профілактичну бесіду, наголосивши на тому, що вона зобов’язана дбати за станом здоров’я своїх дітей їх фізичним, духовним та моральним розвитком.

За невиконання своїх батьківських обов’язків, щодо виховання дітей, на жінку було складено протокол за ч. 1 ст. 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал