Поліцейські Краматорська роз-почали слідство відносно домашнього кривдника

16.10.2020


41-річний чоловік кілька разів притягувався до адміністративної відповідальності за насильство в родині по відношенню до своєї колишньої співмешканки.  Наразі у відношенні кривдника поліцією, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато досудове розслідування.

15 жовтня 2020 року поліцейські краматорської групи реагування на факти домашнього насильства отримали повідомлення з проханням краматорчанки допомогти їй жити без терору колишнього співмешканця.

Заявителька кілька років перебувала у цивільному шлюбі з 41-річним чоловіком. Згодом стосунки зіпсувалися та на побутовому ґрунті пара розійшлася. Однак колишній співмешканець зловживаючи спиртними напоями почав морально знущатися над жінкою. Він періодично приходив до неї додому та вчиняв скандали, постійно ображаючи потерпілу.

Правопорушник знайомий працівникам групи реагування на факти домашнього насильства адже відносно нього складалися адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства. Однак це не допомогло виправити його поведінку. Цього разу у відношенні кривдника відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає за вчинення насильства в сім’ї покарання від громадських робіт до 2 років позбавленням волі.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета