Поліція Краматорська проводить розслідування відносно колишньої найманки так званої «ДНР»

16.10.2020


З початку жовтня поточного року відносно 7 краматорчан розпочато слідство за участь у незаконному збройному формуванні «ДНР».

Вчора, 15 жовтня до Краматорського відділу поліції звернулася місцева мешканка з повідомленням про свою короткострокову службу в «ДНР».

Жінка розповіла поліцейським, що у квітні 2014 року через кілька днів після захоплення міста бойовиками зустріла свого знайомого. На той час 36-річна краматорчанка не мала постійного місця роботи та стабільного доходу. Чоловік розповів їй, що став найманцем «ДНР» і наразі бойовики шукають людей, які можуть підтримувати життєдіяльність на блок-постах у місті. За таку «службу» людей буде забезпечено грошовими коштами та продуктами харчування. Жінка вирішила вступити до лав незаконного збройного формування. До її обов’язків входило приготування їжі та роздача на блок-пост біля місцевого виконкому.

Однак з часом краматорчанка зрозуміла, що не хоче бути у складі НЗФ і звільнилася.

Наразі під процесуальним керівництвом прокуратури у відношенні жінки  розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ вона не скоїла тяжких злочинів, то буде офіційно звільнена від кримінальної відповідальності

Нагадаємо, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Аби почати нове життя, без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 050-988-05-93 або 102.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета