Небайдужий краматорчанин повідомив до поліції про родину, в якій діти зростають у неналежних умовах

15.10.2020


Відтепер родина, в якій зростає четверо діточок, на обліку служби у справах дітей Краматорської міської ради. А батьків поліцейських притягли до  адміністративної відповідальності.

До поліції звернувся краматорчанин і розповів, що на вулиці на його очах незнайомець вдарив свого малолітнього сина. Чоловік самостійно намагався переконати батька не бити хлопчика, але марно. Заявнику стала небайдужа доля дитини і йому вдалося з’ясувати де може перебувати кривдник. Про цей інцидент чоловік розповів поліцейським з групи реагування на факти домашнього насильства Краматорського відділу поліції.

«Поспілкувавшись з родиною ми зібрали необхідні матеріали та повідомили про цю сім’ю співробітникам ювенальної превенції поліції Краматорська. Адже мати, яка виховує чотирьох діточок віком від 2 до 12 років зловживає спиртними напоями, а от батько може дозволити підняти руку на своїх дітей. Але чи завжди він розраховує свої сили? До того ж в помешканні умови не сприятливі для нормального життя та розвитку дітей», - розповіла старший інспектор відділу превенції поліції Краматорська Юлія Дяченко.

Співробітники ювенальної превенції поліції Краматорська провели профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол за неналежне виконання ними своїх батьківських обов’язків. Крім того інспектори поліції повідомили про родину до служби у справах дітей Краматорської міської ради.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета