Ювенальні поліцейські Дружківки долучилися до акції Всесвітнього дня запобігання самогубствам(ФОТО)

17.09.2020


Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. З цієї нагоди інспекторами ювенальної превенції Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області в навчальних закладах міста була проведена профілактична акція "Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!"

Поліцейські розповіли школярам про цінність людського життя та протидії негативним явищам у дитячому середовищі. Особлива увага була приділена безпеці дітей, запобіганню вчинення ними навмисних само ушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів.

Разом з тим була проведена робота із педагогами, де ювенальні поліцейські  роз'яснили вчителям, як виявляти стресові стани у дитини, ознаки депресії та суїцидальної поведінки, розповіли про доступні види психологічної підтримки й інші джерела допомоги.

На батьківських зборах із залученням досвідчених фахівців-психологів було проведено бесіду з метою привернення уваги батьків та осіб, які їх замінюють, щодо запобігання скоєння дітьми навмисних само ушкоджень. Розповіли про ймовірної небезпеки для дітей у соціальних мережах та правил безпечного користування мережею Інтернет, необхідність обмеження доступу до засобів для скоєння самогубства (належне зберігання медикаментів, зброї). Окремо зупинились і на способах надання психологічної підтримки в таких випадках.

«Все що потрібно дитині – це порозуміння, увага, ніжність, обійми та любов. І тільки спільними та злагодженими діями ми зможемо вберегти дітей від необдуманих кроків», - зауважила інспектор ювенальної превенції Дружківського відділення  поліції Вікторія Гречка.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета