Керівник Дружківського відділення поліції звітував перед громадою про виконану роботу (ФОТО)

17.09.2020


Михайло Чинчевич доповів присутнім на пленарному засіданні  чергової сесії міської ради про стан дотримання законності та боротьбу зі злочинністю за перше півріччя 2020 року.

Одним із головних пріоритетних завдань, визначених Головою Національної поліції України, є максимально швидке та якісне реагування поліції на повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події.

Так за 6 місяців поточного року Дружківським відділенням поліції зареєстровано 5 782 заяв і повідомлень громадян, 386 з яких з ознаками кримінальних правопорушень. Складено 1158 протоколів про адміністративні правопорушення.

За звітній період поліцією відкрито 106 кримінальних проваджень за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів проти особи, розкрито 51.

Крім того поліція посилила протидію наркозлочинності. Задокументовано 39 правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків. Припинено 9 фактів збуту наркотичних і психотропних речовин та 3-х притонів.

З незаконного обігу вилучено понад 12 одиниць зброї та боєприпасів, добровільно здано 302.

Працівниками сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції зареєстровано 26 дорожньо-транспортних пригод у яких постраждали 11 осіб. Складено 1 650 протоколів за порушення правил дорожнього руху, 94 з яких за керування транспортним засобом в стані сп’яніння.

Ознайомитися з повним звітом про роботу поліції за перше півріччя 2020 року ви можете за посиланням: http://kramatorsk-police.dn.ua/news/view/7025

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета