Поліція Краматорська перевіряє заклади освіти щодо дотримання карантинних обмежень

16.09.2020


Поліція Донеччини дбає про безпечне навчання школярів. Поліцейські ювенальної превенції Краматорської поліції  контролюють умови перебування дітей у навчальних закладах. Адже безпека і здоров’я дітей – один із пріоритетних напрямків у роботі  поліції.

З 27 серпня на території області поліцейські ювенальної превенції проводять ряд заходів під назвою «Безпечний 2020-2021 навчальний рік». Вчора в краматорському ліцеї № 4 «Успіх»,  працівники поліції у партнерстві з представниками департаменту освіти, санепідемілогічною службою перевірили умови безпечного навчання школярів, дотримання педагогами та школярами вимог карантинних обмежень. Особливу увагу інспектуючі приділили наявності і використання всіма учасниками учбового процесу захисних масок, антисептиків для обробки рук, режиму вимірювання температури.

Інспекторка з ювенальної превенції поліції Краматорська Наталія Груненко під час зустрічі  наголосила на необхідності дотримання карантинних обмежень, роз’яснила про відповідальність за порушення встановлених обмежень та небезпеку розповсюдження вірусу COVID-19.

Перевірки триватимуть і надалі. "Ми закликаємо громадян дотримуватися безпечної дистанції, масочного режиму та забезпечення інших вимог Уряду та епідеміологів. Бережіть себе та своє здоров’я!", - зауважив керівник поліції Краматорська Василь Поштак. Бережіть себе та своє здоров’я!

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета