Краматорські поліцейські та Ліговці провели профілактичну акцію «Зупини насильство!»

14.09.2020


Днями ювенальні поліцейські Краматорська спільно із учасниками ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» вийшли на вулиці міста аби привернути увагу суспільства до проблеми насильства в родині.

Школярі поговорити із краматорчанами про саме явище домашнього насильства, його різновиди та наслідки. Крім того, діти розповіли про першочергові дії людини, яка є жертвою такого насильства та нагадали адреси, телефони «гарячих ліній» організацій, які зможуть надати кваліфіковану допомогу.

Нагадаємо, домашнє насильство - це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати. Одним із основних законів є Закон України «Про попередження насильства в сім’ї». Відповідно до цього Закону, людина має право на захист від домашнього насильства та отримати необхідну допомогу.

Насильство над дітьми, як найгірший різновид насильства. Діти, безумовно, є найбільш незахищеною та вразливою частиною населення. Вони повністю залежать від дорослих. Однак вони так само, як і дорослі, стають жертвами фізичного, сексуального й психологічного насильства.

«Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.  Насильство над дітьми - це проблема, що викликає серйозну стурбованість суспільства», - розповіли перехожим ліговці Краматорська.

Поліція звертається до громадян!

Якщо хтось з ваших рідних все ж таки став жертвою насильства в родині, потрібно негайно інформувати поліцію за номером 102 або на безкоштовну Національну «гарячу лінію» 0 800 500 335 або 116 123.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета