Краматорські поліцейські ліквідували врожай конопель місцевого мешканця

11.09.2020


Правоохоронці під час обшуку виявили 11 кущів конопель, кілька пакетів з, попередньо, марихуаною та конопляним насінням. За вказаним фактом проводиться досудове розслідування.

Співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська отримали інформацію про те, що чоловік на території приватного домоволодіння зберігає наркотичні речовини.

За ухвалою суду поліцейські провели у фігуранта обшук. Під час слідчої дії на подвір’ї правоохоронці виявили 11 кущів конопель, а в будинку пакети з, попередньо, марихуаною та насіння конопель.

Виявлені речовини вилучено для проведення експертизи.

Наразі 34-річному краматорчанину загрожує кримінальна відповідальність за двома статтями кримінального кодексу України: 309 (незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних засобів) та 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Нагадаємо, триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», розпочатий 20 травня на території Донецької області, спрямований на попередження та виявлення правопорушень у сфері культивування нарковмісних рослин та викриття каналів надходження наркотичних засобів від виробника до споживача.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета