Врятувала вагітну жінку від двох нападників, довелося застосувати зброю – майор міліції у відставці Любов Мірошникова

10.09.2020


Зараз безстрашна правоохоронниця Любов Мірошникова має п’ять онуків і двох правнуків, очолює об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і 13 років дбає про захист прав ветеранів органів внутрішніх справ.

Колишня майор міліції Любов Мірошнікова майже є головою краматорської ветеранської організації «Щит та меч» та вже 4 роки є  заступником ветеранської організації поліції Донеччини.

Любов Олексіївна вступила у лави міліції в 1976 році в Естонії, де служила в системі МВС та Департаменту місць  ув’язнення Естонської республіки, а в 1995 році повернулася до рідного Краматорська та працювала у Краматорському відділі міліції в ізоляторі тимчасового тримання.

«У своєму житті мені доводилося затримувати злочинців і застосовувати зброю», - згадує жінка. Одного разу перебуваючи на охороні об’єкту, вона почула у парку, що був поруч, жіночі крики про допомогу. Міліціонер негайно побігла на голос. Як виявилось двоє зловмисників напали на вагітну жінку та знімали з неї золоті прикраси. «Побачивши мене, а я була у формі, злодії намагалися втекти. Однак діставши зброю з кобури я зробила попереджувальний постріл вгору, а от другим я поцілила у одного з нападників. Чоловік отримав вогнепальне поранення в ногу і не зміг втекти», - згадує Любов Мірошникова.

За сумлінне виконання службових обов’язків під час своєї служби має відзнаки та безліч подяк. Жінка пішла на пенсію за станом здоров’я у 1998 році, але замість заслуженого відпочинку займається безліччю справ – від виконання обов’язків коменданта у гуртожитку до займання посади голови ОСББ.

Але керування ветеранською організацією для Любові Мірошнікової – це почесний та відповідальний обов’язок. «Коли мені запропонували очолити ветеранів у Краматорську, я відповіла, що спробую. І тепер вже 13 років виконую цю роботу. Адже якщо не я, то хто? Буду намагатися і надалі дбати про наших ветеранів, наскільки вистачить сил», - каже Любов Олексіївна.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета