«Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!» - під таким гаслом пройшла зустріч школярів з інспекторкою поліції

10.09.2020


Наталія Груненко, інспекторка ювенальної превенції поліції Краматорська, провела зустріч з учнями школи № 15 аби дізнатися про складності та позитивні моменти під час навчання. Та наголосила на готовності поліцейських в режимі 24/7 допомогти дітям у будь якій ситуації.

Сьогодні поліцейські завітали до школярів місцевої школи аби поспілкуватися про цінність людського життя та протидію негативним явищам у дитячому середовищі.

«Спілкування з дітьми іноді змушує подивитися на буденні речі інакше, побачити в дрібницях важливе. Виключне через налагоджений емоційний зв’язок з дитиною, коли вона побачить, що вам справді небайдужа її думка та проблема, ви зможете зрозуміти як їй допомогти в тій чи іншій ситуації», - зауважила інспекторка ювенальної превенції поліції Краматорська Наталія Груненко.

Діти розповіли гості про свої  хобі та захоплення, про  друзів та успіхи у навчальному процесі. В свою чергу інспекторка розповіла дітлахам, що основним пріоритетом Донецької поліції є забезпечення правової безпеки та захист школярів, формування у навчальних закладах безпечного середовища для дітей. На згадку про зустріч діти отримали яскраві наклейки розроблені ювенальною превенцією поліції Донеччини.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета