У Краматорську відбулася вистава за співавторством поліцейських Донеччини

09.09.2020


Вперше драму «Шлях додому» презентували в Маріуполі, а вчора п’єсу вперше побачили у Краматорську. Її сценарій заснований на реальних подіях з життя мешканців та правоохоронців Донеччини, які не з чужих вуст знають про події 2014 року.

Прем’єру відвідали родичі загиблих воїнів ООС, керівництво Донецької облдержадміністрації, Головного управління НПУ в Донецькій області, Краматорської міськради та особовий склад Краматорського відділу поліції.

Драма «Шлях додому» є спільним проектом Донецького академічного обласного драматичного театру і поліції Донецької області. Дії відбуваються в окупованому Донецьку, а всі ситуації взято з реального життя.

Дії відбуваються в окупованому Донецьку та розповідають про життя звичайних людей, їх думки та взаємовідносини з інакодумцями та  новою "владою". Кожний герой п’єси має свою історію життя, свій погляд та можливість протистояння ситуації, яка склалася. Одні вважають своєю справжньою батьківщиною Україну, інші радіють «Молодой Республике».

Фінал п'єси є оптимістичним: закінчується війна, у вільному місті на "Донбас Арені" проходить кубок України "Динамо-Шахтар"...

Заступник начальника поліції Донецької області Артем Кисько, переселенець та учасник бойових дій, разом з митцями театру працював над сценарієм вистави.  Її лейтмотивом стало єднання українців, які навіть у важкий для країни час не згодні піти на зраду та чекають на повернення до мирного життя.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета