Ювенальні поліцейські шукають краматорчанку, яка залишила своїх дітей без нагляду

09.09.2020


На момент візиту поліцейських матері трьох дітей вже добу не було вдома. Малечу поліцейські спільно зі службою у справах дітей Краматорської міськради влаштували до медичного закладу на обстеження. Місцезнаходження жінки встановлюється.

На днях інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції отримали повідомлення від голови Шабельківської селищної ради про те, що до неї звернулися місцеві жителі з повідомленням про неналежне виконання їх сусідкою своїх батьківських обов’язків.

За повідомленням ювенальні поліцейські приїхали разом з представниками служби у справах дітей Краматорської міської ради. Мешканці селища розповіли правоохоронцям, що їх сусідка виховує трьох дітей двох, п’яти та шести років. Жінка веде антисоціальний спосіб життя. Діточки почали жебракувати, просто ходили по домівках з проханням до людей нагодувати їх. На момент візиту поліцейських та працівників соцслужби з дітьми вдома була їх повнолітня сестра. З’ясувалося, що жінка вже добу не з’являється вдома, продукти харчування взагалі відсутні.

Правоохоронці без вагань прийняли рішення влаштувати дітей до медичного закладу на обстеження. А голові селищної ради та небайдужим громадянам подякували за повідомлення та можливо, навіть врятовані дитячі життя.

Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження матері трьох діточок. На жінку чекає адміністративна відповідальність.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета