Напередодні Дня пам’яті начальник поліції Краматорська зустрівся з сином загиблого колеги

28.08.2020


Обірване життя  під час виконання службових обов’язків має своє продовження в дітях та пам’яті колег і близьких. Василь Поштак у неформальній обстановці зустрівся з Едуардом Шаповаловим - сином загиблого працівника міліції.

Щороку поліцейські зустрічаються з сім’ями загиблих правоохоронців, аби згадати їх службовий шлях та віддати шану.

Сьогодні напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України очільник поліції Краматорська Василь Поштак зустрівся з сином загиблого працівника міліції та головою первинної ветеранської організації «Щит та меч» Любов’ю Мірошниковою.

Вадим Шаповалов працював слідчим міському відділі міліції Краматорська. Молодий чоловік при виконанні службових обов'язків їхав на автомобілі у справах. На жаль, його життя забрала дорожньо-транспортна пригода.

Василь Поштак запросив гостей відвідати музейний куточок Краматорського відділу поліції. «Саме тут ми зберігаємо та продовжуємо доповнювати експонатами пам’ять про минуле, про тих, хто присвятив та віддав своє життя службі в міліції та поліції», - зауважив Василь Поштак.

Вже кілька років біля центрального входу до Краматорського відділу поліції встановлено пам’ятний знак загиблому у 1998 року міліціонеру Валентину Жукову.

І в знак пам’яті і шани Василь Поштак з Едуардом Шаповаловим та Любов’ю Мірошниковою поклали квіти до пам’ятника загиблому правоохоронцю. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета