Почни жити без насильства вдома – звернись по допомогу до поліції

27.08.2020


З початку року краматорські поліцейські отримали 1230 повідомлень про  домашнє насильство 406 кривдників притягнуто до адміністративної відповідальності, а відносно 22 відкрито кримінальні провадження.

Одразу нагадаємо, що у Краматорську окремо діє група реагування на факти домашнього  насильства. А отримати онлайн максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні ви зможете приєднавшись до чат-боту МВС України #ДійПротиНасильства.

З початку року співробітники з групи реагування на факти домашнього насильства до адміністративної відповідальності притягнули 406 кривдників. 124 особи отримали тимчасовий заборонний припис, тобто визначений термін перебування поряд з потерпілою особою, заборону наближення на певну відстань та заборону спілкування.

Крім того відносно 4 кривдників розпочато досудове розслідування за ст. 390-1 Кримінального кодексу України «Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників».

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища - телефонуйте на лінію 102. Ваші дії допоможуть врятувати життя!

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета