За місцем мешкання дружківчанина виявлено схрон з гранатами (ФОТО)

26.08.2020


Чоловік зберігав закопаними на городі 7 гранат із запалами до них.  За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Працівниками сектору кримінальної поліції Дружківського відділення поліції Краматорського ВП було отримано оперативну інформацію про те, що 63-річний мешканець Дружківки зберігає за місцем свого мешкання боєприпаси.

Під час проведення санкціонованого обшуку домогосподарства оперативники виявили закопаними на городі бойові гранати із запалами – 4шт. РГД-5 та 3шт. Ф-1. Все виявлене правоохоронці вилучили для подальшого проведення експертизи.

Сам правопорушник пояснив, що знайшов вказані боєприпаси 4 роки тому біля колишнього коптильного цеху в с. Донський, який розташовано біля воїнської часті, з метою самозахисту.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

У зв’язку з цим нагадуємо громадянам, які зберігають вибухонебезпечні предмети незаконно та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності,.

Якщо Ви знайшли вибухонебезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це до поліції за телефоном 102 або чергової частини Дружківського відділення поліції (050)-864-50-46.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета