На Донеччині бійці спецпідрозділу КОРД провели тактичні тренування з бойової підготовки

26.08.2020


Взяти під контроль будівлю та знешкодити противника без шансу на втечу – такі завдання стояли перед спецпризначенцями у навчальній спецоперації. Після – тренувальна стрільба зі «стометрівки».

Не таємниця, що від того, наскільки бійці підготовлені, залежить успіх спецоперації, а також збереження життів не лише самих бійців, а й мирного населення. Тому щоденно правоохоронці вдосконалюють свої вміння, аби мешканці Донеччини почували себе у безпеці.

«Ми відпрацьовували тактику знешкодження противника в приміщенні, в даному випадку працювали в коридорі з розташованими зліва і справа кімнатами. Спочатку проходили в холосту, потім працювали в повній екіпіровці з бойовими патронами. Було враховано також елемент аварійних ситуацій зі зброєю. Тут головне завдання - «взяти під контроль небезпечні сектори», визначити пріоритети та, найважливіше, прикривати спини товаришів в процесі роботи в приміщенні», - відзначив начальник управління КОРД в Донецькій області з позивним Майор, який керував навчаннями.

Після роботи в так званому «кіл-хаузі»  спецпризначенці вдосконалювали майстерність володіння зброєю.

« Стрільба на 100 метрів дисциплінує стрілка, а у вправах на короткі дистанції робиться акцент на точність та швидкість  маніпуляцій з вогнепальною зброєю.» - розповів заступник начальника управління КОРД в Донецькій області з позивним Кот, який проводив тренування.

Після виконання завдань – виявлення недоліків та визначення першочергових завдань з їх усунення, адже робота бойової групи має бути «ювелірною».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета