Поліцейські завадили двом краматорчанам зібрати врожай конопель

25.08.2020


83 куща канабісу вилучили поліцейські під час проведення обшуків у двох краматорчан. Наразі відносно наркоаграріїв триває досудове розслідування за ст. 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Щодо двох краматорчан співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська отримали оперативну інформацію про вирощування ними рослин канабісу.

Вже під час обшуку на подвір’ї домоволодіння 56-річного чоловіка поліцейські виявили 66 кущів наркомістких рослин. Окрім культивованих конопель краматорчанин зберігав марихуану, а також пристрої для її вживання та перетирання.

А от другий фігурант на подвір’ї свого виростив 17 кущів конопель. А стволи рослини, які заввишки досягли понад 2 метри чоловік схиляв та кріпив аби сусіди не помітили його нарконасаджень. Також правоохоронці виявили готову до вживання марихуану та пристрій для її куріння.

Обидва чоловіки пояснюють, що вирощували канабіс для особистого вживання, однак їх буде перевірено на причетність до інших правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Виявлені рослини канабісу та суху речовину – марихуану вилучено для проведення експертиз. Фігурантам загрожує до 3 років обмеження волі. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом прокуратури.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета