Виїхавши на сімейну сварку, поліцейські Дружківки виявили посів конопель (ФОТО)

25.08.2020


За місцем мешкання дружківчанина вилучено 79 кущів наркотичного походження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Отримавши повідомлення про сімейний конфлікт між співмешканцями с. Яківлівка, співробітники сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції, негайно виїхали за вказаною адресою.  

Під час візиту правоохоронці виявили на території подвір’я 79 кущів рослини конопель з явними ознаками культивації. Деякі з цих рослин  досягли 2,5 метри росту.

Все виявлене правоохоронці вилучили для подальшого проведення експертизи. 

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», розпочатий 20 травня на території Донецької області, спрямований на попередження та виявлення правопорушень у сфері культивування нарковмісних рослин та викриття каналів надходження наркотичних засобів від виробника до споживача.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета