Святкові вихідні у Краматорську пройшли без надзвичайних подій

25.08.2020


Поліцейські Краматорська обслужили 437 викликів та повідомлень громадян, з них 19 мають ознаки кримінальних правопорушень.

Завдяки посиленим заходам безпеки та свідомості місцевих мешканців три вихідних дні пройшли без грубих порушень публічного порядку.

Четверо краматорчан стали жертвами шахраїв.  Аферисти діяли за відомими схемами: виманили кошти у потерпілих представившись співробітниками банку, а також шахраї отримали завдатки за неіснуючий товар та послугу винаймання житла. За всіма фактами розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Загальна сума збитків становить 25 500 гривень.

Також поліцією розпочато досудове розслідування за фактом домашнього насильства. Заявниця повідомила, що її брат зловживає спиртними напоями та систематично вчиняє вдома сварки, психологічно знущається. В останнє вигнав потерпілу з матір’ю з дому. Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Відносно краматорчанина поліцейські розпочали досудове розслідування за ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство». Чоловік розписав чорною фарбою фасад салону краси, облив нею двері та ганок.  

Ще у двох чоловіків правоохоронці вилучили на вулиці шприци з, попередньо, наркотичними речовинами. За обома фактами розпочато слідство.

Загалом на свята, краматорчани активно з’ясовували стосунки один з одним, до поліції надходили повідомлення про гучну музику та галас на дворі або з боку сусідів.

Поліцейські вдячні жителям Краматорська за розуміння та дотримання правопорядку у святкові вихідні дні.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета