Зведення Дружківського відділення поліції за святкові дні, 22-24 серпня 2020 року

25.08.2020


За три доби до чергової частини Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 106 повідомлень, 8 з яких з ознаками кримінального правопорушення.

Протягом святкових вихідних до поліції Дружківки надійшло три звернення від громадян, що отримали тілесні ушкодження в ході домашніх сварок та сусідських конфліктів. Інформації внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Крім того було зареєстровано повідомлення про спричинення неповнолітній дитині фізичного болю без тілесних ушкоджень. За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 126 (Побої і мордування) Кримінального кодексу України

Під час виклику за фактом домашнього насильства працівниками сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції на подвір’ї домогосподарства було виявлено близько 80 рослин наркотичного походження. Рослини вилучено для проведення експертизи. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Двоє мешканців Дружківки звернулися за фактом крадіжки ст. 185 Кримінального кодексу України. В одному з випадків невідомі розбили скло автомобіля, який було припарковано біля будинку та викрали звідти магнітолу, зарядні пристрої та срібні прикраси. В другому – крадіжка з підвалу.

Решта повідомлень стосувалась скаргам на гучну музику, з’ясуванню міжособистих стосунків та самотравмування дітей, які надійшли до поліції від медичних працівників куди звернулись батьки потерпілих.    

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета