З початку літа у Краматорську сталося 24 ДТП з постраждалими

22.08.2020


У 5 з 24 дорожньо-транспортних пригодах тілесні ушкодження отримали діти. За аналогічний період 2019 року у Краматорську сталося 27 ДТП з постраждалими, у яких 6 дітей отримали травми.

Кримінальні правопорушення пов’язані з недотриманням Правил дорожнього руху в яких учасники аварії отримали тілесні ушкодження розслідують слідчі Краматорського відділу поліції.

Основною причиною аварій на дорогах є недотримання громадянами Правил дорожнього руху. Водії перевищують режим швидкості, сідають за кермо у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, що значно підвищує ризик потрапити у дорожньо-транспортну пригоду.

В свою чергу деякі пішоходи нехтують своєю безпекою та не вважають за потрібне перед тим, як ступити на пішохідний перехід, впевнитись в безпеці руху. Ще гірше, коли люди зненацька перебігають  проїзну частину у невстановленому для цього місці.

Тому поліцейські бажають всім учасникам дорожнього руху бути уважними та берегти своє життя і здоров’я та неухильно дотримуватися Правил Дорожнього руху.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета