Поліція Донеччини отримала від Консультативної місії ЄС захисне обладнання, призначене для запобігання поширенню COVID-19

29.07.2020


Рукавички, респіратори, термометри та дезінфікуючі засоби отримали поліцейські області. Засоби індивідуального захисту будуть використані ними для якісного і безпечного виконання службових обов’язків.

Сьогодні поліція Донецького регіону отримала від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні засоби індивідуального захисту. Заступник начальника обласного главку поліції Василь Остапчук подякував іноземним партнерам та наголосив на високій результативності співпраці заради вирішення питань безпеки на території регіону.

Щодня у заходах охорони громадського порядку задіяно близько 650 поліцейських. Відтепер, виконуючи щоденну роботу із забезпечення правопорядку та безпеки громадян, вони почуватимуться більш захищено. Отримані засоби захисту буде передано правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах, дільничним офіцерам та іншим співробітникам поліції, службовий обов’язок яких передбачає перебування в місцях громадського користування та безпосередньо спілкування з населенням.

«Поліцейські – у постійному контакті з громадянами та у зоні ризику через поширення COVID-19. Вони мають бути захищеними, для того щоб мати можливість допомагати іншим. – відмітив керівник регіонального представництва КМЄС у Маріуполі Мартін Кулішек. – Ми раді бути поруч із нашими партнерами та об’єднати наші зусилля для того, щоб разом долати виклики сьогодення».

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета