В рамках проведення загальнодержавної профілактичної операції «Безпечне літо-2020», у літній період ювенальні поліцейські Краматорська вживають додаткових заходів щодо забезпечення безпеки дітей

25.07.2020


«Відповідальне батьківство» – саме з такою темою інспектора ювенальної превенції місцевої поліції  вийшли на вулиці міста аби поспілкуватися  з маленькими мешканцями Краматорська.  Щоб їх літньому відпочинку не завадили домашні неприємності, правоохоронці нагадали малечі елементарні, але дуже важливі правила безпечної поведінки в побуті.

Поліцейські пояснювали дітям, що залишаючись вдома без дорослих треба особливо пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

- не слід відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягненим у поліцейську форму. Вхідні двері повинні відчиняти лише батьки,
- не можна по телефону розмовляти з незнайомими людьми та розповідати, що дитина зараз сама вдома,
- не можна гратися з електроприладами або торкатися розеток руками та підходити до оголених дротів,
- не слід приймати ліки без відома батьків,
- також ні в якому разі не слід підходити до відчинених вікон і виглядати на вулицю, або гратися на підвіконні.

Дбати про безпеку дітей є головною стратегією та пріоритетом у роботі ювенального поліцейського, - зазначали інспекторка ювенальної превенції Наталія Груненко, також особливу увагу ми приділяємо батькам, які відпочивають з дітьми. Дорослим наголошується, що недопустимо залишати дітей без нагляду поблизу водойм та завжди потрібно контролювали їх місце знаходження.
Дорослим зауважили,про забезпечення належного виконання батьківських обов'язків та недопущення фактів вчинення домашнього насильства відносно дітей, адже найбільш дієвим виховним методом для дітей є власна доросла обачність і відповідальна поведінка.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета