Безпека дорожнього руху – це життя!

25.07.2020


Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Дружківки проводять профілактичні заходи, щодо зниження рівня аварійності на дорозі.

З 23 липня до 30 серпня на території області проводиться комплекс профілактичних заходів направлений на зниження аварійності на дорозі.

В першу чергу поліцейські приділяють увагу аварійно-небезпечним ділянкам дороги з найбільшою кількістю ДТП. Однією з таких ділянок в Дружківці вважається вулиця О.Тихого та частина дороги в  с. Олексієво – Дружківка.

Зокрема, тим хто за кермом, поліцейські нагадують про недопущенню керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення вимог швидкісного режиму, дотримання правил проїзду перехресть та пішохідних переходів.

Пішоходам в свою чергу, роз’яснюють де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета