ПОЛІЦЕЙСЬКІ КРАМАТОРСЬКА СПІЛЬНО З ПРИКОРДОННИКАМИ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ 12 РОКІВ ПЕРЕХОВУВАВСЯ ВІД ПРАВОСУДДЯ

27.06.2020


Зловмисник з метою уникнути покарання переховувався на території РФ, однак і там два рази був засуджений. За інформацією оперативників Краматорська прикордонники затримали чоловіка при перетині державного кордону.

Оперативники Краматорська повідомили Державну прикордонну службу про те, що на територію держави має намір повернутися злочинець, який 12 років переховувався від правосуддя. Обвинуваченого затримали на КПВВ Поліцейські зреагували миттєво.

У 2007 році у Краматорську 40-річний місцевий мешканець був затриманий правоохоронцями за незаконне зберігання та вирощування наркотиків на території міста Слов’янськ. Чоловік мав підписку про не виїзд, однак з метою уникнення кримінальної відповідальності поїхав до РФ.

12 років він переховувався в іншій країні. Однак співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська отримали оперативну інформацію про те, що розшукуваний має намір повернутися додому. Поліцейські не гаючи часу направили необхідні матеріали до Державної прикордонної служби, аби правоохоронці змогли ідентифікувати та затримати злочинця.

Так 25 червня 40-річного краматорчанина затримали при спробі перетину КПВВ Бачівськ Сумської області.

Наразі з ним працюють співробітники Краматорського відділу поліції. Відносно зловмисника обраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Цілодобово, за будь-яких погодних умов правоохоронці заступають на охорону громадського порядку в складі піших, автопатрулів, груп швидкого реагування та систематично відпрацьовують оперативні інформації, перевіряють людей по базам даних МВС. Ця робота дозволяє виявляти нелегальну зброю та боєприпаси, вилучати наркотичні засоби, затримувати учасників незаконних збройних формувань та осіб, розшукуваних за кримінальні правопорушення.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета