Дільничний офіцер поліції Краматорська затримав грабіжника "на гарячому"

26.06.2020


Чоловік викрав з магазину три упаковки кави та намагався втекти. Однак грабіжника затримав дільничний офіцер поліції  Григорій Луб’янов, який йшов неподалік. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, проводяться слідчі дії.

«В той день я знаходився поза службою і йшов у своїх справах по вулиці. Раптом звернув увагу, що з продуктового магазину по вулиці Леоніда Бикова вийшов чоловік, тримаючи щось у руках. Він підозріло прискорював крок, а за ним вибігла продавчиня та вимагала зупинитися. Я зрозумів, що чоловік скоїв правопорушення та затримав його», - розповів дільничний офіцер Краматорського відділу поліції Григорій Луб’янов.

Слідство встановило, що 48-річний чоловік зайшов у приміщення магазину. Взявши з полиці три упаковки кави хотів вийти не сплативши за товар, однак його помітила продавчиня. Зловмисник не реагуючи на її вимогу зупинитися та сплатити за товар пішов геть. Але далеко не втік і був затриманий дільничним офіцером поліції Григорієм Луб’яновим.

За фактом грабежу розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Фігуранту повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета