Поліцейські Дружківки розпочали перевірку номерних знаків транспортних засобів

26.06.2020


Метою даного заходу є виявлення номерних знаків, які не відповідають стандартам, а також порушення правил їх використання.

З 22 червня до 31 липня на території Донеччини проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою "Номерний знак".

Правоохоронці виявлятимуть на автомобільних дорогах загального користування та вулицях населених пунктів факти застосування номерних знаків, що не відповідають вимогам стандартів.

За використання знаків, закріплених у невстановленому місці або закритих іншими предметами, забруднених чи неосвітлених, із нанесенням покриття чи матеріалів, що ускладнюють їх фіксацію, водії транспортних засобів будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

Водіям варто знати, що керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, за ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачає накладання штрафу 170 гривень.

Також потрібно знати, що якщо ви загубили номерний знак (в тому числі, внаслідок природних стихійних явищ), чи у вас його вкрали, вам необхідно звернутися до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації та отримання нових номерів. Будьте уважними!

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета