Поліцейські Олександрівки нагадують про заборону вилову риби під час нересту

22.05.2020


Операція «Нерест» проводиться у період нерестової заборони задля збереження водних біоресурсів країни і триватиме до 10 червня. У цей час встановлюється обмеження на вилов риби та заборона вилову раків.

За час проведення загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Нерест» поліцейські Олександрівського відділення поліції  спільно з головним державним інспектором відділу ОВБ рибоохоронний патруль  задокументували факт незаконного рибалки-любителя в період нересту.

38-річний мешканець селища Єлизаветівка Олександрівсього на одному з водойм  здійснював вилов риби сіткою. Правоохоронці встигли вчасно, адже чоловік лише почав рибалити, встиг закинути сітку, однак ні одна рибина не встигла до неї потрапити. 

Відносно правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що нерестова заборона полягає у:

- організації змагань зі спортивного рибальства і підводного полювання;

- проведенні в рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння видобуток будівельних матеріалів, гравію та піщано - ракушкової суміші;

- забору води без ефективних рибозахисних пристроїв;

- заготівлі очерету, рогози та інших водних рослин в місцях масового нересту риби;

- пересуванні всіх плавучих засобів на ділянках, оголошених нерестилищами в період нересту, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

Загальнодержавні спецзаходи триватимуть до 10 червня.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета