Поліція закликає приєднатися до чат-боту «СтопНаркотик» адже небайдужість-запорука безпеки!

24.03.2020


На сьогоднішній день у базі Telegram-боту 23 091 наркоадреса, з яких 13091 на модерації, а 692 наркоадрес заблоковано. Зайти на сторінку Telegram-каналу та об’єднатися для боротьби з наркоторгівлею можна за посиланням https://t.me/StopDrugsBot.

Нагадаємо, фахівці факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ створили чат-бот «Стопнаркотик» для блокування інтернет-ресурсів з продажу наркотиків.

За його допомогою користувачі соціальної мережі «Telegram» по всій території України можуть блокувати інтернет-магазини, які продають наркотичні речовини. За словами декана факультету В’ячеслава Маркова, 90% продажів наркотичних речовин здійснюється саме через цей інтернет-канал, адже він оснащений спеціальною системою шифрування. А створений чат-бот дозволяє блокувати такі сторінки магазинів.

Поліцейські Краматорського відділу поліції закликають приєднатися до чат-боту «СтопНаркотик». В його меню ви знайдете інструкцію для користування, можливість отримання статистики Telegram-каналу, можливості отримання сповіщень і, звісно, меню блокування наркоадресу в Telegram.

Якщо Вам у Вас є відомості щодо осіб, які займаються розповсюдженням наркотичних засобів чи психотропних речовин звертайтеся до поліції за номером «102», 050-988-05-93 або на електронну адресу kram_vp@dn.npu.gov.ua

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета