Оперативники Олександрівки вилучили у місцевого мешканця зброю та набої

23.03.2020


Мешканець Високопілля зберігав вдома предмет схожий на гвинтівку та 67 набоїв різного калібру. Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування. Фігуранту загрожує до 7 років позбавлення волі.

Оперативники Олександрівського відділення поліції Краматорського ВП отримали оперативну інформацію про те, що 55-річний мешканець селища Високопілля зберігає за місцем свого мешкання зброю та набої.

Під час проведення санкціонованого обшуку у фігуранта поліцейські виявили предмет схожий на гвинтівку, 40 набоїв калібру 7,62 та 27 калібру 5,6. Все виявлене правоохоронці вилучили для подальшого проведення експертизи. Сам правопорушник пояснив, що зброю з набоями взяв у знайомого, однак через деякий час останній помер. Тому чоловік і залишив все собі, крім того він є мисливцем і має зареєстровану мисливську зброю.

За даним фактом поліцією Олександрівки проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Однак поліцейські звертають увагу громадян, які зберігають вибухонебезпечні предмети незаконно та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України вони звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо Ви знайшли вибухонебезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це до поліції за телефоном 102.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета