Службовий собака допоміг поліцейським розкрити крадіжку чужого майна

23.03.2020


Виїхавши на повідомлення про крадіжку майна з сараю, службовий собака узяв слід та привів поліцейських до двору де лежали викрадені речі. Наразі проводиться досудове розслідування, речові докази вилучено.

Поліцейські у складі слідчо-оперативної групи з кінологом та службовим собакою на прізвисько Кінг виїхали на повідомлення про крадіжку майна у приватному секторі. Під час огляду приміщення сараю з якого викрали станок для перемолу зерна, пристрій для сигналізації та інше Кінг «узяв слід». Він провів поліцейських по двору та вийшов через задні ворота. Пройшовши двома вулицями та ще через 100 метрів зупинився біля одного з приватних будинків та почав поводити себе схвильовано.   

Правоохоронці маючи підстави вважати, що на території домоволодіння може знаходитися зловмисник покликали господаря. Пояснивши про причину свого «візиту», чоловік дозволив поліцейським з чотирилапим помічником оглянути подвір’я. І не дарма, Кінг знайшов викрадене майно.

За фактом крадіжки чужого майна поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Нарізі проводяться слідчі дії.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета