Поліцейські Дружківки привітали ветеранів МВС з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

14.02.2020


Сьогодні під час проведення занять зі службової підготовки керівництво та особовий склад Дружківського відділення поліції привітали ветеранів, які брали участь у воєнних діях в Афганістані.

15 лютого не випадково став Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, адже саме цього дня у 1989 році з Афганістану були повністю виведені радянські війська. За десять років неоголошеної війни на поле бою було відправлено більше 160 тисяч українців – в тому числі й правоохоронців.

На сьогодні зі складу ветеранів Дружківського відділення поліції на заслуженому відпочинку знаходяться три воїни-інтернаціоналісти, які не один десяток років віддали службі органам внутрішніх справ свого міста.

Напередодні цієї знаменної дати, під час занять з особовим складом, заступник начальника – начальник слідчого відділення поліції Дружківки Артем Отришко привітав учасників бойових дій на території інших держав зі святом. Висловив слова глибокої поваги всім, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану та інших країн, побажав міцного здоров’я, бадьорості духу та довгих років життя.

Крім того для поліцейських було проведення заняття, щодо вивчення алгоритму дій поліцейських при виявленні вибухонебезпечних предметів, що регламентуються Інструкцією з організації взаємодії органів досудового розслідування з іншими органами та підрозділами Національної поліції України.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета