Керівництво поліції Краматорська вшанували пам'ять воїнів - інтернаціоналістів

14.02.2020


Сьогодні напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам у Краматорську відбувся мітинг-реквієм.

Офіційно афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. Вона забрала життя близько півтора мільйона людей. Серед них понад трьох тисяч - українців. Поранення отримали більше 8 тисяч українських солдат та офіцерів, з них більше половини повернулися додому інвалідами.

Нині цей день в Україні, відзначається як День пам’яті жертв війни в Афгані. Аби вшанувати пам'ять загиблих миротворців, які з честю виконували свій військовий обов'язок очільник поліції Краматорська Василь Поштак зі своїм заступником Олегом Рабічевим долучилися до мітингу – реквієму, який відбувся біля меморіалу воїнам – інтернаціоналістам. На захід прийшли воїни-афганці, представники силових структур, міської влади, родичі загиблих та небайдужі мешканці міста.

Присутні схилили голови та поклали квіти скорботи про тих, кому довелося воювати на території чужих країн та не судилося повернутися додому живими.

Крамаиторський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета