Заступник начальника поліції Донеччини проаналізував результати роботи місцевої поліції в новому році

13.02.2020


Павло Алєксєєнко поспілкувався з особовим складом та керівниками поліції Краматорська, Дружківки та Олександрівки. На нараді підведено підсумки роботи за перший місяць 2020 року та визначено пріоритетні напрямки діяльності.

Так за 1 місяць  2020 року до Єдиного обліку Краматорського  відділу поліції зареєстровано 3 856 заяв та повідомлень громадян, з них з ознаками кримінального правопорушення 419.

Згідно аналізу оперативної обстановки на території обслуговування Краматорського відділу поліції за вказаний період не скоєно жодного вбивства, в Дружківці зареєстровано 1 факт спричинення тяжких тілесних ушкоджень, особу зловмисника встановлено, у Краматорську 1 розбійний напад, особу повідомлено про підозру. Виявлено 29 фактів незаконного обігу наркотиків у Краматорську.

Окрім статистичних даних заступник начальника ГУНП в Донецькій області Павло Алєксєєнко звернув увагу на документування фактів незаконного обігу зброї, розшуку злочинців та недопущення правопорушень серед працівників поліції.  

Крім того полковник полії подякував співробітникам різних служб, які сумлінно працювали та мають кращі показники в службовій діяльності серед своїх колег. А також визначено поліцейських, які за звітній період мають найнижчий рівень роботи та найбільшу кількість дисциплінарних стягнень.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета