Поліцейські Дружківки розповіли наймолодшим учасникам дорожнього руху про правила безпеки на дорозі (ФОТО)

13.02.2020


Аби нагадати школярам про важливість дотримання правил дорожнього руху поліцейські сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції завітали до НВК № 3. Під час візиту, правоохоронці не тільки нагадали дітлахам дорожню грамоту, а й провели з ними практичні заняття.

Щоб убезпечити життя та здоров’я дітей, працівники Дружківського відділення поліції продовжують превентивні заходи щодо попередження дитячого травматизму на дорогах.

Під час візиту до навчально-виховного комплексу № 3 поліцейський сектору реагування патрульної поліції Ксенія Луньова розповіла дітям про основні правила поведінки на дорозі, дорожні знаки, де і як правильно пішоходу перетинати проїзну частину дороги, а також, як поводитись на дорозі під час ожеледі та інше.

Крім того поліцейські разом із дітьми розібрали можливі дорожні ситуації, в які можуть потрапити юні пішоходи, і обговорили, як правильно їх вирішити, аби не постраждати самому і не спричинити неприємності іншим учасникам дорожнього руху.

А щоб закріпити набуті знання правоохоронці провели із школярами  практичні заняття у вигляді гри.

На завершення діти пообіцяли поліцейським бути обачними на дорозі та дотримуватись правил дорожнього руху за будь яких обставин.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета