Поліцейські Краматорська отримали за 2019 рік 49 355 заяв та повідомлень громадян

13.02.2020


З них 5 089 повідомлень з ознаками кримінального правопорушення, а 44 266 без ознак кримінального правопорушення. Детальніше роботу Краматорського відділу поліції розповів Василь Поштак на апаратній нараді в міськраді.

Полковник поліції під час доповіді прозвітував про роботу Краматорського відділу поліції за різними напрямками за 2019 рік.

Одним із головних пріоритетних завдань, визначених Головою Національної поліції України, є максимально швидке та якісне реагування поліції на повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події.

Протягом 2019 року Краматорським відділом поліції зареєстровано 4 428 кримінальних правопорушень та складено 5 850 адміністративних матеріалів. Повідомлено про підозру 1 135 особам.

За звітній період поліцією відкрито 23 кримінальних проваджень за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів проти особи.

Щодо протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів. Так, за звітній період Краматорським відділом поліції відкрито 73 кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 263  КК України, з яких про підозру повідомлено по 29 осііб, закрито – 40 кримінальних проваджень.

З незаконного обігу вилучено 4 гранатомети, 2 кулемети, 4 автомати, 7 пістолетів, 7 гранат, 2 362 одиниці боєприпасів, 400 грм вибухових речовин.

Питання протидії наркозлочинності. Зареєстровано 6 кримінальних проваджень за фактом незаконного обігу наркотичних засобів з метою збуту (ст. 307 ККУ), з них направлено до суду з обвинувальним актом 5, ще по одному слідство триває.

Відкрито 244 кримінальних проваджень за фактом незаконного обігу наркотичних засобів без мети збуту ( ст. 309 ККУ), з них: спрямовано до суду з обвинувальним актом 89, закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення 142 кримінальні провадження (тобто в діях осіб вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, у зв’язку з чим  правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності), ще по 13 кримінальним провадженням слідство триває.

Зареєстровано до ЄРДР та направлено до суду 1 кримінальне провадження за фактом порушення правил обігу наркотичних засобів спеціальним суб’єктом (аптека ст. 320 ККУ).

Працівниками поліції Краматорська задокументовано 3 факти діяльності притонів, за всіма спрямовано обвинувальні акти до суду. Крім того, задокументовано 1 факт незаконного збуту наркотичних засобів через мережу інтернет, слідство по якому триває. 

«За підтримки обласної державної адміністрації затверджена «Регіональна програма профілактики правопорушень з протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки», по якій ми працюємо», - зазначив Василь Поштак.

З метою протидії гральному бізнесу, на території Донецької області проведено заходив, за підсумками яких: закрито 31 заклад з надання гральних послуг, вилучено 42 одиниці грального обладнання, вилучено коштів на суму 6 тисяч 250 гривень.

Відкрито 4 кримінальних провадження, за фактом зайняття незаконною діяльністю гральних закладів.

Щодо насильства в сім’ї, то за 2019 рік дільничні офіцери поліції склали 547 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 КУпАП.

На сьогоднішній день на профілактичному обліку за категорією «сімейний насильник» перебуває 212 осіб (16 жінок, 196 чоловіків).

Сьогодні на території обслуговування Краматорського відділу поліції функціонує 1 мобільний блокпост. За результатами його роботи задокументовано 3 факти незаконного обігу зброї і боєприпасів, 31 факт незаконного перевезення наркотичних речовин, 19 фактів вирубки лісу.

Крім того, виявлено 6 осіб, які причетні до незаконних озброєних формувань.

Штатна чисельність Краматорського відділу поліції становить 325 одиниць. Фактична чисельність – 260 працівників. Некомплект атестованого складу відділу поліції становить 66 одиниці (22 %).

«Завершуючи свій виступ хочу відзначити, що не зважаючи на позитивну динаміку в протидії злочинності ми також аналізуємо, знаємо та бачимо свої помилки і прорахунки над якими ми щоденно працюємо.

Насамкінець висловлюю впевненість, що пріоритетні напрямки діяльності поліції Донеччини на 2020 рік, визначені керівництвом держави, МВС, Національної поліції України будуть виконані нами успішно та належним чином»,- сказав очільник поліції Краматорська Василь Поштак.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета