«Мій вибір-життя без наркотиків!» - під таким гаслом пройшла зустріч поліцейських зі студентами

11.02.2020


Проблеми залежності та розповсюдження наркотиків, наслідки їх вживання та кримінальна відповідальність за наркозлочини. Про все це розповіла інспекторка ювенальної превенції поліції Краматорська.

Зустріч пройшла зі студентам перших та других курсів Краматорського вищого професійного мелатургійного училища № 123. Для них була підготовлена не просто профілактична лекція, а й роз даткові матеріали з корисною інформацією та ілюстраціями для кращого сприйняття.

Інспекторка поліції Наталія Груненко розповіла, що наркоманія супроводжує різні форми злочинності, тому, що з метою отримання наркотиків наркомани вчиняють тяжкі й особливо тяжкі, корисливі і корисливо-насильницькі злочини. Крім того, наркозалежні часто чинять злочин під безпосереднім впливом наркотиків на психіку.

Так, одним з найтяжчих злочинів пов’язаним з незаконним обігом наркотиків є їх збут. Стаття 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» передбачає кримінальну відповідальність до 8 років позбавлення волі.

Взаємозв'язок наркоманії і злочинності виявляється також у вчиненні протиправних дій, пов'язаних із незаконними операціями з наркотиками (виготовлення, збереження, збут, придбання).

Поліцейська зазначила, що наркотична залежність призводить не лише до проблем зі здоров’ям, а й до кримінальної відповідальності. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета