Краматорські поліцейські забезпечили публічну безпеку та долучилися до вшанування 5-ї річниці пам’яті загиблих під час обстрілу міста

10.02.2020


Урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час обстрілу  Краматорська пройшли у сквері Героїв. Порушень публічної безпеки не допущено.

Нагадаємо, 10 лютого 2015 року терористи так званої «ДНР» вдарили з реактивних систем залпового вогню по мирному Краматорську. Того дня 17 людей загинули, 64 – поранено, в тому числі і 5 дітей. Серед загиблих був співробітник міліції, який прибув у складі доданих сил із Вінниці, які прибули аби підсилити місцевих правоохоронців. Старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів міліції Вінниці майор міліції Денис Жембровський загинув в той день, 10 лютого 2015 року. Це була його друга поїздка в зону бойових дій, через декілька днів  він мав повернутися додому.

Факт обстрілу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано за ст. 258 Кримінального кодексу України «Терористичний акт». На той час з числа співробітників м іліції  були створені додаткові оперативні групи, які цілодобово охороняли до ліквідації  місця потрапляння снарядів, документували наслідки обстрілів та надавали допомогу усім, хто цього потребував.

Сьодні у Краматорську була оголошена загальноміська хвилина мовчання за жертвами теракту. Після промов, присутні поклали квіти та запалили свічки у пам'ять безвинних жертв тероризму.

Крім того, начальник Краматорського відділу поліції Василь Поштак відвідав військову частину А2120 де відбулося освячення меморіалу «Скільки людей ще має загинути?», який провів військовий капелан 81 окремої аеромобільної бригади отець Василь Іванюк.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета