До уваги громадян!

14.01.2020


Звертаємо Вашу увагу, що з початку 2020 року змінилися реквізити для сплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та публічної безпеки.

У зв'язку з відсутністю перехідного періоду банківські установи за старими реквізитами кошти не зараховують! З початку Нового року було заблоковано всі старі реквізити про сплату штрафів, якщо після 01.01.2020 Вами було сплачено адміністративний штраф на старий рахунок, Вам необхідно звернутися до банківської установи про повернення оплати та провести перерахунок за новими реквізитами!

Якщо ви отримали постанову за порушення громадського порядку чи порушення правил дорожнього руху, та ще не сплатили штраф, Вам необхідно звернутись до Дружківського ВП за отриманням нових реквізитів.

Нагадуємо, що адміністративні штрафи повинні бути сплачені протягом 15 діб, після чого адміністративні постанови спрямовуються для примусового виконання до Відділу Державної виконавчої служби.

Якщо у Вас виникли будь які питання стосовно своєї заборгованості отримати необхідну інформацію можливо в Дружківському ВП відділ адміністративної практики або на офіційному сайті Міністерства юстиції України «Єдиний реєстр боржників».

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області


 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета