Поліцейські Краматорської оперативної зони підвели підсумки службової діяльності за 2019 рік

11.01.2020


62 738 заяв та повідомлень громадян за рік отримали поліцейські Краматорська, Дружківки та Олександрівки, відкрито 5 247 кримінальних проваджень. Детальніше роботу підрозділів поліції розглянули вчора на нараді при керівництві у Краматорську.

На базі Краматорського відділу поліції відбулась робоча нарада з підведення підсумків роботи за минулий рік підрозділів поліції Краматорська, Дружківки та Олександрівки.

Розпочався захід з привітання заступника начальника Краматорського відділу поліції Валентина Попова  тих співробітників, які на протязі 2019 року спрацювали найкраще. Підполковник поліції подякував правоохоронцям за сумлінну працю, побажав успіхів у подальшій професійній діяльності та вручив Подяки.

Далі начальники всіх підрозділів виступили перед присутніми, озвучили загальні проблемні питання та надали поради щодо усунення недоліків у роботі.

Крім того керівництвом відділу та відділень поліції було визначено та заслухано поліцейських, які за звітній період мають найнижчий рівень роботи та найбільшу кількість дисциплінарних стягнень.

Крім того Валентин Попов звернув увагу особового складу на недопущення фактів порушень чинного законодавства України та службової дисципліни та зазначив, що за такі дії поліцейські відповідатимуть у повному обсязі.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета