ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДРУЖКІВКИ ВИКРИЛИ ЗАКОНСПІРОВАНИЙ ГРАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

10.01.2020


Спеціальне ігрове обладнання та виручку в сумі понад три тисячі гривень правоохоронці виявили в приміщенні ретельно замаскованого закладу з гральними автоматами. Наразі правоохоронці встановлюють організаторів незаконного бізнесу.

Оперативники Дружківського відділення поліції отримали інформацію про те, що в приміщенні колишнього кафе працює гральний заклад.

Перевіряючи інформацію, поліцейські встановили, що вказаний об’єкт не має будь-яких вивісок та працює за методом конспірації. Навіть двері закладу відчиняють лише за умовним стукотом.

Під час проведення невідкладних слідчих дій в гральному закладі правоохоронці виявили та вилучили техніку, яка використовувалась для надання послуг, –11 системних блоків, файл-маршрутизатор, 10 флешкарт, а також чеки та інші папери, що свідчили про організацію та ведення грального бізнесу.

На момент проведення перевірки у залі знаходився адміністратор та семеро відвідувачів. Як з’ясувалося, мінімальна ставка на гру становила 50 гривень, а гравці мали змогу купувати в залі спиртні напої.

Наразі під процесуальним керівництвом прокуратури поліція Дружківки за даним фактом проводить досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні за ч. 1. ст. 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом». Організаторам закладу загрожує покарання у вигляді штрафу у розмірі 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів для незаконної діяльності.

Нагадуємо, що Кабінетом Міністрів України 20 грудня 2019 року прийнято постанову № 1325-р «Про протидію гральному бізнесу». Вона скасовує наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року № 128/1037 в частині діяльності розповсюджувачів лотерей та визначення поняття «електронна система».

Поліцейські звертаються до всіх громадян із проханням у разі виявлення функціонування подібних закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».


Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета